
Сьогодні, напередодні визначного державного свята Дня Конституції України працівники Дніпропетровського окружного адміністративного суду прикрасили яскравими барвами прилеглу територію.
На клумбах біля будівлі суду орнаментом висадили троянди та літні квіти, додавши трохи позитиву і гарного настрою в карантинний час працівникам і відвідувачам суду.




