Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
Сьогодні в Дніпропетровському окружному адміністративному суді було організовано масштабне навчання для суддів Дніпропетровського окружного адміністративного суду, Донецького окружного адміністративного суду та Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду у формі круглого столу на тему: «Тайм-менеджмент: методи планування робочого часу судді. Судове засідання як комунікативний процес».
Вітальними словами відкрили захід голова Дніпропетровського окружного адміністративного суду Олійник Віктор Миколайович, директор Дніпропетровського регіонального відділення Національної школи суддів України Баштанник Алла Григорівна та в.о. голови Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду Поплавський Володимир Юрійович.
На семінарі у формі лекцій з елементами практичних занять, роботи в групах, тренінгів, перегляду відео-роліку були висвітлені основні питання планування робочого часу, а саме:
- системні наслідки для судді у разі неправильного використання ним часу, а також позитив у разі ефективного тайм-менеджменту;
- самофотографія робочого часу судді;
- методи планування робочого часу;
- управління часом у суддівській діяльності;
- ефективне планування часу;
- реалізація повноважень судді та робота судді з помічником і секретарем судових засідань;
- ефективне використання суддею режиму «не турбувати».
З інтерактивними міні-лекціями виступили в.о. голови Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду Поплавський Володимир Юрійович, старший викладач кафедри менеджменту та туристичного бізнесу Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара Кальніцька Марина Олександрівна, суддя Авдіївського міського суду Донецької області Панченко Олена Олександрівна, суддя Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду Уханенко Сергій Анатолійович та суддя Дніпропетровського окружного адміністративного суду Ільков Василь Васильович.
Робота та спільне обговорення практичних завдань в малих групах були сприйнятті суддями з ентузіазмом.
Семінар мав велике практичне значення, а отримані знання стануть в нагоді не лише для раціонального планування робочого часу, але й задля вірного використання вільного часу.
Слухачі дізналися про основні та типові підходи управління часом, серед яких зокрема постановка пріоритетів, розбиття великих завдань та проектів на окремі дії.
Після закінчення семінару всім суддям було вручено сертифікати Національної школи суддів України.